top of page

GÜNCEL ÇALIŞMALAR

ONLİNE AİLE DANIŞMANLIĞI

 

Bireysel aile danışmanlığı seansı (50 dk) 

Çift olarak aile danışmanlığı seansı (90 dk) 

Danışmanlık almak isteyenlerle, (WhatsApp ya da Zoom üzerinden) 20 dakikalık ücretsiz ön görüşmeler yapıyorum. Sorularınızı bana sormak, size en uygun yöntemi belirlemek ve size destek verip veremeyeceğimizi birlikte değerlendirmek isterseniz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

 

ONLİNE BİREYSEL DİZİMLER

Bireysel Sistem ve Aile Dizimi Seansı ; Ön-görüşme + Hedef belirleme + Aile Dizimi seansı. (Seans süresi 2 saat ve üzeri.)

 

Aile Dizimi randevuları için öncelikle aşağıdaki bilgilendirme metnini okumanızı ve bu formu doldurmanızı önemle rica ediyorum. 

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ;

Aile Dizimi çalışmalarına daha önce katılmadıysanız, "Temsilci olmak ve dizim açtıran danışan olmak ne demek", Aile Dizimi nedir gibi sorularınız varsa, sizin için çok detaylı yazdığım bu bölümü lütfen inceleyin.

"Aile diziminde süreç nasıl işler? Kaç tür aile dizimi şekli var? Kimler, nasıl katılabilir? Hangisi daha faydalıdır? Grup dizimi mi, bireysel dizim mi daha faydalıdır ve nasıl yapılıyor? Temsilci ne demek? Bir dizimde kaç konuya çalışırız? Hangi konulara çalışamayız?" gibi soruları detaylı cevapladığım İnstagram'daki 30 Kasım tarihli canlı yayın kaydımı izleyebilirsiniz.

Aynı konulardan bahsettiğim başka bir YouTube videosunu izlemek için de buraya tıklayabilirsiniz. Tüm bunları okuyup izledikten sonra cevaplanmayan sorularınız hâlâ varsa, elbette bana sorabilirsiniz.

Çalışmanın hemen öncesinde, bipolar bozukluk, psikoz, epilepsi ve epilepsi ilacı kullanımı, beyin ameliyatı geçmişi, majör depresyon, şizofreni, borderline ve benzeri kişilik bozukluklara dair bir teşhis ve tedavi sürecinden geçip geçmediğinize, şu an bunların ilaçlarını kullanmadığınıza; halihazırda intihar düşünceniz ve intihar teşebbüsünüzün olup olmadığına dair bilgi vermeniz önemle rica olunur. Lütfen gerektiğinde hekiminize danışınız. Çalışmalarımız psikoterapi ya da tıbbi teşhis ve tedavi değildir ve bunların yerine geçmez. 

 

Danışmanlık almak isteyenlerin, doğru ve sağlıklı yönlendirilmesi adına, talebiniz hâlinde online olarak (WhatsApp ya da Zoom üzerinden) 20 dakikalık ön görüşmeler yapıyorum. Sorularınızı bana sormak, size en uygun yöntemi belirlemek ve size destek verip veremeyeceğimizi birlikte değerlendirmek isterseniz online ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Deniz F. Saraç, Sosyal Hizmet Uzmanı, Aile Danışmanı ve DGfS onaylı Aile Dizimi Kolaylaştırıcısıdır. Hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin.

Randevu talebi ve sorularınızı denizsaraced@gmail.com 'a,

aşağıdaki iletişim kutusuna,

ya da (+90) 0542 520 23 89 no.lu WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

Danışmanlık ile ilgili daha fazla bilgi alma ihtiyacınız varsa lütfen iletişime geçiniz. 

İlginize teşekkür ederim. Sevgiyle, saygıyla buluşmak üzere.

Deniz Fâtımanur

Mesajınız gönderildi. Görüşmek dileğiyle.

bottom of page