top of page

Mutluluk Kolay Bilinçaltı Tekniği Nedir?

 

Pratik, etkili ve ellerinizin enerjisini kullanarak çalışan bir bilinçaltı ve enerji tekniğidir. Sorununuzu çözmek için sizi duygularınızı yeniden yüzeye çıkarmaya davet eden ve sıkıntılı süreci baştan hatırlatan bir sistem değildir.

 

"Duyguya girmenize gerek kalmıyor."

Olumsuz duyguya girmeden, yeniden travmatize olmadan bu tekniği uygulayabildiğiniz için yorucu değildir.

Etkisi sizi şaşırtacak kadar hızlı ve kalıcıdır.

Mutluluk Kolay Tekniğini Kimler Uygulamalı?

Olumsuz inanç, duygu ve düşüncelerinizin en yüksek faydanıza hizmet edecek şekilde dönüştürülmesinde, ilişki ve iletişim sorunlarınızın ve stresin giderilmesinde, duygusal ve zihinsel kökenli rahatsızlıkların çözümünde, uyku bozuklukları, depresyon, panik atak, fobi, motivasyon eksikliği, hedef belirleme, sınav kaygısı, odaklanamama, özgüven, motivasyon, bilişsel çarpıtmalarla ilgili farkındalık, alışkanlıkların düzenlenmesi gibi kişisel gelişim odaklı konularda kullanılabilir.

Kimler Uygulamamalı?

Bu tekniği epilepsi, şizofreni, bipolar duygu durumu bozukluğu ya da  ağır psikoz, majör depresyon ve beyin ameliyatı geçirmiş kişiler için kullanmıyoruz. Bu rahatsızlıklar için psikiyatri uzmanı hekiminize danışmanız önemlidir.

 

Bu ve benzeri teknikler,  tıp uygulamalarının ya da psikiyatristinizin yerine geçmez; her tür tıbbi rahatsızlığınız için öncelikle hekime başvurmalısınız.

Nasıl Ulaşırız?

 

Online bireysel seanslar hakkında bilgi almak için denizsaraced@gmail.com'dan bana ulaşabilirsiniz. 

bottom of page