top of page

TAT NEDİR ?

TAT yani Tapas Acupressure Technique, halen California'da yaşayan akupunktur uzmanı Tapas Fleming tarafından bulunmuş bir enerji psikolojisi tekniğidir. 

Başınızın ön kısmındaki akupunktur noktalarını ve arka kısmında oksipital bölgeye denk gelen kısımı ellerinizle birkaç dakika tutarak bilinçaltınıza vereceğiniz talimatlarla çalışır. Basit, kısa, kalıcı ve çok etkilidir. 

 

HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR ?

Alerji, fobi, duygusal travmalar, önceki nesillerden devraldığımız travmaların şifalanmasında etkilidir. 

UYGULAMA ALANLARI

.

TAT, Salisbury University, Boston University, the University of Pittsburg ve Oxford University' de derslere dahil edilmiş olup, Amerika'daki bazı hastanelerde uygulanmaktadır. 

Bunun tıbbi ve tıbbın yerine geçen bir tedavi şekli olduğunu söylememekle beraber tüm bu araştırmalar ve uygulamalar ve deneyimleyenlerin tanıklığı tekniğin etkinliğini izah etmekte yeterli olacaktır.

Siz de etkili ve pratik bir araç olan bu tekniği kullanmayı deneyimlemek isterseniz benimle iletişime geçebilir, atölye duyurularımızı takib ederek çalışmalarımıza katılabilirsiniz. 

İletişim ve Randevu Talepleri

Soru, görüş ve randevu taleplerinizi iletmek için denizsaraced@gmail.com mail adresini yahut sitenin İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

 

E-posta yahut site üzerinden yapılan randevu taleplerinizle ilgili; en az bir iş günü sonrasında size geri dönüş yapılacaktır.  

Oryantal Lotus
bottom of page