top of page

Sistem ve Aile Dizimi Çalışmalarımız Devam Ediyor

Sistem ve aile dizimi çalışmalarında kendimize, yaşama, vâr olduğumuz sisteme, bizi biz yapan parçalara, kalbimizi açarız. Çalışmalarımızın detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi buraya davet ediyorum. Bazı seansın sonunda, "Hayat şimdi nasıl?" diye sorduğumuz değerli katılımcılarımızın yorumlarını sizinle paylaşmak isterim (yorumlar, katılımcıların izniyle yayınlanmaktadır.) :

 

 

 

 

 

 

 Açıkça söyleyeyim, kendine bakmak bir gül bahçesi vaad etmiyor. Ama güllere bakarken, dikenleri de olduğu gibi gördüğümüzde elimize ve kalbimize batmak zorunda olmadıklarını da görüveriyoruz. Onların doğalarını olduğu gibi kabul edip fark ettiğimizde kokularını da içimize çekebiliyor, güllerle ve dikenlerle olan kavgamızı sona erdirme seçeneğimizi devreye alabiliyoruz. Hayat bir yolculuk; hiçbir çalışmamız bitmiyor ve canlı bir sistemin parçası olarak çalışmaya devam ediyor. Şifa sürecine ve yetişkin olmaya inanıyoruz.

 

"Akşam iyileşme adına,farkındalığımın artması ve şefkatle özüme bakma adına çok güzel oldu (canımı acıtma pahasına) çünkü onlar piknikte veya kırda dolaştığımızda elbiselerimize takılan pıtıraklar gibi acıtan ama neden olduğunu bilemediğimiz unsurlardı. Şimdi daha iyiyim. Sana ve arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum, kucaklıyorum, beni sarıp sarmaladığınızı hissettim, vâr olun"

"..aslında, annemle aramda bu kadar mesafe olduğunun hiç farkında değildim, öncesinde hiç düşünmemişim.. 

"o kadar iyi geldi ki, ergenlik dönemine bakmayı akıl edememişim, gördüm farkettim, kabul ettim, vesile oldun; teşekkür ediyorum"

"Babam son iki konuşmamızı bitirirken hep seni çok seviyorum diyerek bitiriyor. böyle diyorum çünkü bu, şu yaşıma kadar vâki değildir."

İletişim ve Randevu Talepleri

Soru, görüş ve randevu taleplerinizi iletmek için denizsaraced@gmail.com mail adresini yahut sitenin İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

 

E-posta yahut site üzerinden yapılan randevu taleplerinizle ilgili; en az bir iş günü sonrasında size geri dönüş yapılacaktır.  

Oryantal Lotus
bottom of page