top of page

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Aile ziyaretleri Kurban Bayramı'nın vazgeçilmezlerindendir. Aileleri bir araya getiren bu ziyaretler, sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek, sıcaklığı hissetmek ve birlikte olmanın huzurunu yaşamak adına büyük önem taşır.


Aile ziyaretleri, sevgi, saygı ve hoşgörüyü pekiştirmenin yanı sıra, nesiller arası bağları da güçlendirir. Bu nedenle, Kurban Bayramı'nda aileleri ziyaret etmek, akraba ilişkilerini canlandırmak ve birlikte güzel anılar oluşturmak için harika bir fırsattır.


Hepimizin kalbinde derin acılar bırakan deprem bölgesindeki tüm kardeşlerimiz ve kaybettiğimiz tüm canlarımızı, şehitlerimiz ve şehit ailelerimizi dualarla kalbimde tutarak, sevgiyle ve saygıyla Kurban Bayramınızı kutlarım.

.

Deniz


Deniz F. Saraç


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

"Allah (c.c.) Kâdir midir? Değil midir?"

Rivayet edilir ki, bir vakit Seyyid Abdülkadir Geylani hazretleri Bağdat’ın sokaklarında talebeleri ile birlikte yürüdüğü esnada yolun kenarında üstü başı perişan sarhoş biri hazreti durdurur ve der k

Yeryüzünün Üstünde, Gökyüzünün Altında

Uzun zamandır “ne yapmalıyım, nasıl yapmalıyım” diye düşünürken, kendimi bir sabah uzun zamandır yaptığım şeyi, uzun zamandır yaptığım gibi yaparken buldum. Benim gibi okumayı yazmayı öğrenmeden önce

Comments


bottom of page