top of page

GÜNCEL ÇALIŞMALAR

Bütün çalışmalarımız için öncelikle aşağıdaki bilgilendirme metnini okumanızı ve bu formu doldurmanızı önemle rica ediyorum. 

...

MART AYI YÜZ YÜZE AİLE DİZİMİ GRUP ÇALIŞMASI:

 

ÜCRETLİ ÇALIŞMA:

 

Çorlu Yüz Yüze Grupla Aile Dizimi (6.grup) : 19 Mart 2023 Pazar 14.00-18.00  (26 Mart dizimimizin tarihi 19 Mart olarak değiştirilmiştir.)

Dizim açtıran danışan ve temsilci kaydı SON 1 DANIŞAN KAYDI AÇIK.

Temsilci kaydı AÇIK. Kontenjanımız sınırlıdır. 

Grup aile dizimi seansı dizim açtıran danışan ücreti: 800TL.

Temsilci ücreti: 200TL

Kaydınızın kesinleşmesi için ön ödeme ricamız vardır. 

Aile Dizimi grup çalışması indiriminden yararlanmak için kendi grubunuzu oluşturabilir, detayları öğrenmek için benimle irtibata geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÇALIŞMA: 16 Mart 2023 Çarşamba 11.00-13.00 (KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.)

1 gönüllü danışana ücretsiz Aile Dizimi Grup çalışması yapılacaktır. Detayları öğrenmek için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

...

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ;

RANDEVUSUZ katılımcı alınmayacaktır. Ücretli ya da ücretsiz çalışmalara katılacağınızı mutlaka önceden bildirin. Yerimiz sınırlı olduğu için fazla sayıda katılımcı kabul edemiyoruz.

Ücretli çalışmalara Bireysel ya da Grupla Aile Dizimi çalışmasına dizim açtıran danışan olarak katıldığınızda, dilerseniz başka bir tarihli Grupla Aile Dizimi çalışmamızda ücretsiz olarak temsilci sıfatıyla katılabilirsiniz. Grupla çalışma esnasında kaç tane dizim açılıyorsa tüm katılımcılar, ek bir ücret ödemeden hepsini deneyimleyebilir.

Aile Dizimi çalışmalarına daha önce katılmadıysanız, "Temsilci olmak ve dizim açtıran danışan olmak ne demek", Aile Dizimi nedir gibi sorularınız varsa, sizin için çok detaylı yazdığım bu bölümü lütfen inceleyin.

"Aile diziminde süreç nasıl işler? Kaç tür aile dizimi şekli var? Kimler, nasıl katılabilir?
Hangisi daha faydalıdır? Grup dizimi mi, bireysel dizim mi daha faydalıdır ve nasıl yapılıyor? Temsilci ne demek? Bir dizimde kaç konuya çalışırız? Hangi konulara çalışamayız?" gibi soruları detaylı cevapladığım İnstagram'daki 30 Kasım tarihli canlı yayın kaydımı izleyebilirsiniz.

Aynı konulardan bahsettiğim başka bir YouTube videosunu izlemek için de buraya tıklayabilirsiniz.

 

Tüm bunları okuyup izledikten sonra cevaplanmayan sorularınız hâlâ varsa, elbette bana sorabilirsiniz.

Çalışmanın hemen öncesinde, bipolar bozukluk, psikoz, epilepsi, beyin ameliyatı, majör depresyon, şizofreni, borderline ve benzeri bozukluklara dair bir teşhis ve tedavi sürecinden geçmediğinize, şu an bunların ilaçlarını kullanmadığınıza; halihazırda intihar düşünceniz olmadığına ve intihar teşebbüsünüzün olmadığına dair bir beyanda bulunmanız şarttır.

Çalışmalarımız psikoterapi ya da tıbbi teşhis ve tedavi değildir ve bunların yerine geçmez. 

 

Danışmanlık almak isteyenlerin, doğru ve sağlıklı yönlendirilmesi adına, talebiniz hâlinde online olarak (WhatsApp ya da Zoom üzerinden) 20 dakikalık ücretsiz ön görüşmeler yapıyorum. Sorularınızı bana sormak, size en uygun yöntemi belirlemek ve size destek verip veremeyeceğimizi birlikte değerlendirmek isterseniz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Çorlu'da Deniz Saraç tarafından yapılacak olan yüz yüze sistem ve aile dizimi çalışmalarından anında haberdar olmak isterseniz isim ve telefon numaranızı bildirmeniz yeterlidir.

Deniz Saraç, Sosyal Hizmet Uzmanı, Aile Danışmanıdır ve DGfS onaylı Aile Dizimi Kolaylaştırıcısıdır. Hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin.

Çalışmalarımıza online ve Çorlu için yüz yüze devam etmekteyiz. Çorlu ofisimiz, Muhittin Mh. Bülent Ecevit Bulvarı üzerindedir. Adres detayı konum olarak katılımcılarla paylaşılacaktır.

Online ve (Çorlu için) yüz yüze bireysel dizim, grupla aile dizimi ve ya aile danışmanlığı seansı talep etmek için:

denizsaraced@gmail.com 'a,

aşağıdaki iletişim kutusuna,

ya da (+90) 0542 520 23 89 no.lu WhatsApp hattına mesaj bırakabilirsiniz.

Danışmanlık ve temsilcilik katılım şartları ile ilgili daha fazla bilgi alma ihtiyacınız varsa lütfen iletişime geçiniz. 

İlginize çok teşekkür ederim. Sevgiyle, saygıyla buluşmak üzere 🙏🏻

Deniz

Mesajınız gönderildi. Görüşmek dileğiyle.

bottom of page