top of page

GÜNCEL ÇALIŞMALAR

AİLE DANIŞMANLIĞI

 

Bireysel aile danışmanlığı seansı (50 dk) 

Çift olarak aile danışmanlığı seansı (90 dk) 

Danışmanlık almak isteyenlerle, (WhatsApp ya da Zoom üzerinden) 20 dakikalık ücretsiz ön görüşmeler yapıyorum. Sorularınızı bana sormak, size en uygun yöntemi belirlemek ve size destek verip veremeyeceğimizi birlikte değerlendirmek isterseniz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

 

BİREYSEL DİZİMLER

Bireysel Sistem ve Aile Dizimi Seansı ; Ön-görüşme + Hedef belirleme + Aile Dizimi seansı. (Seans süresi 2 saat ve üzeri.)

Bireysel Dizimler, online olarak ve ya Çorlu ofisimizde yüz yüze yapılmaktadır.

Aile Dizimi randevuları için öncelikle aşağıdaki bilgilendirme metnini okumanızı ve bu formu doldurmanızı önemle rica ediyorum. 

GRUP DİZİMLERİ:

 

Çorlu Yüz Yüze Grupla Aile Dizimi (10.grup) : 07 Ocak 2024 Pazar 13.00-17.00  

Dizim açtıran danışan için Son 2 danışan yerimiz vardır.

Temsilci kaydı (yedek liste için başvurabilirsiniz) Dolu. Kontenjanımız sınırlıdır. 

Temsilci ücreti Aralık ve Ocak Grup dizimleri için temsilcilik ÜCRETSİZ.

Danışan olarak kaydınızın kesinleşmesi için 300TL ön ödeme ricamız vardır. 

.

ÜCRETSİZ ÇALIŞMA:  

 

Aile Dizimi Grup Çalışması: tarih duyurulacak.

1 gönüllü danışana ücretsiz Aile Dizimi Grup çalışması yapılacaktır. Detayları öğrenmek için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

...

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ;

RANDEVUSUZ katılımcı alınmayacaktır. Ücretli ya da ücretsiz çalışmalara katılacağınızı mutlaka önceden bildirin. Yerimiz sınırlı olduğu için fazla sayıda katılımcı kabul edemiyoruz.

Ücretli çalışmalara Bireysel ya da Grupla Aile Dizimi çalışmasına dizim açtıran danışan olarak katıldığınızda, dilerseniz başka bir tarihli Grupla Aile Dizimi çalışmamızda ücretsiz olarak temsilci sıfatıyla katılabilirsiniz. Grupla çalışma esnasında kaç tane dizim açılıyorsa tüm katılımcılar, ek bir ücret ödemeden hepsini deneyimleyebilir.

Aile Dizimi çalışmalarına daha önce katılmadıysanız, "Temsilci olmak ve dizim açtıran danışan olmak ne demek", Aile Dizimi nedir gibi sorularınız varsa, sizin için çok detaylı yazdığım bu bölümü lütfen inceleyin.

"Aile diziminde süreç nasıl işler? Kaç tür aile dizimi şekli var? Kimler, nasıl katılabilir? Hangisi daha faydalıdır? Grup dizimi mi, bireysel dizim mi daha faydalıdır ve nasıl yapılıyor? Temsilci ne demek? Bir dizimde kaç konuya çalışırız? Hangi konulara çalışamayız?" gibi soruları detaylı cevapladığım İnstagram'daki 30 Kasım tarihli canlı yayın kaydımı izleyebilirsiniz.

Aynı konulardan bahsettiğim başka bir YouTube videosunu izlemek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm bunları okuyup izledikten sonra cevaplanmayan sorularınız hâlâ varsa, elbette bana sorabilirsiniz.

Çalışmanın hemen öncesinde, bipolar bozukluk, psikoz, epilepsi, beyin ameliyatı, majör depresyon, şizofreni, borderline ve benzeri bozukluklara dair bir teşhis ve tedavi sürecinden geçmediğinize, şu an bunların ilaçlarını kullanmadığınıza; halihazırda intihar düşünceniz olmadığına ve intihar teşebbüsünüzün olmadığına dair bir beyanda bulunmanız şarttır.

Çalışmalarımız psikoterapi ya da tıbbi teşhis ve tedavi değildir ve bunların yerine geçmez. 

 

Danışmanlık almak isteyenlerin, doğru ve sağlıklı yönlendirilmesi adına, talebiniz hâlinde online olarak (WhatsApp ya da Zoom üzerinden) 20 dakikalık ön görüşmeler yapıyorum. Sorularınızı bana sormak, size en uygun yöntemi belirlemek ve size destek verip veremeyeceğimizi birlikte değerlendirmek isterseniz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Çorlu'da Deniz F. Saraç tarafından yapılacak olan yüz yüze sistem ve aile dizimi çalışmalarından anında haberdar olmak isterseniz isim ve telefon numaranızı bildirmeniz yeterlidir.

Deniz F. Saraç, Sosyal Hizmet Uzmanı, Aile Danışmanı ve DGfS onaylı Aile Dizimi Kolaylaştırıcısıdır. Hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin.

Çalışmalarımıza online ve Çorlu için yüz yüze devam etmekteyiz. Çorlu ofisimiz, Muhittin Mh. Bülent Ecevit Bulvarı üzerindedir. Adres detayı konum olarak katılımcılarla paylaşılacaktır.

Online ve (Çorlu için) yüz yüze bireysel dizim, grupla aile dizimi ve ya aile danışmanlığı seansı talep etmek için:

denizsaraced@gmail.com 'a,

aşağıdaki iletişim kutusuna,

ya da (+90) 0542 520 23 89 no.lu WhatsApp hattına mesaj bırakabilirsiniz.

Danışmanlık ve temsilcilik katılım şartları ile ilgili daha fazla bilgi alma ihtiyacınız varsa lütfen iletişime geçiniz. 

İlginize çok teşekkür ederim. Sevgiyle, saygıyla buluşmak üzere.

Deniz

Mesajınız gönderildi. Görüşmek dileğiyle.

bottom of page